Strona internetowa dla Twojego biznesu

Zbudujemy stronę dostosowaną do Twoich wszelkich potrzeb.

strony internetowe www

Nowoczesne, Firmowe Strony Internetowe

budowanie stron internetowych

Nowoczesny design

responsywne strony internetowe zielona gora

Strony internetowe na każde urządzenie

firma strony www zielona góra

Proste systemy zarządzania treścią

firmowe strony www

Budżet dostosowany do potrzeb

1.

Proste, wizytówkowe strony o firmie

Strona już od 1500 zł netto

Chciałbyś mieć prostą stronę firmową, która na stronie głównej przedstawi najważniejsze walory Twojej firmy, w jej menu znajdzie się oferta produktów lub usług oraz strona kontaktowa z mapką i formularzem kontaktowym? Nasza wizytówkowa strona będzie zatem idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy.
Strona www, która ma pełnić rolę wizytówki w cale nie musi być nudna i pozostawać w tyle za konkurencją w swojej formie graficznej. Nasze strony wizytówkowe mają także możliwość rozbudowy o video na stronie głównej (zobacz HotShots lub Skull) co sprawia, że są jeszcze bardziej wyjątkowe. Tworzone przez nas strony wizytówkowe to witryny oparte o szablony, które cechują najnowsze trendy designu. Strona www zostanie zbudowana na bardzo popularnym systemie zarządzania treścią WordPress, który umożliwi Ci edycję praktycznie każdego elementu strony (tekstu, grafiki, zdjęć, danych kontaktowych). Jeśli nie szukasz rozwiązania, które będzie bazowało na dedykowanej grafice, i posiadało rozbudowane funkcjonalności, a przy tym będzie ekonomiczne to wybierz właśnie tę opcję w naszym briefie!

wizytówkowe strony firmowe w zielonej górze

Nowoczesny i responsywny design

System WordPress umożliwiający łatwą edycję treści strony internetowej

2.

Nietypowa strona firmowa z prostymi funkcjonalnościami

Strona już od 2500 zł netto

Chciałbyś mieć niepowtarzalną stronę internetową firmy? Masz pomysły na pewne rozwiązania, które ułatwią użytkownikom korzystanie z Twojej firmowej www i jednocześnie pomogą Ci pozyskiwać większą liczbę klientów?

Skorzystaj z możliwości budowy strony internetowej opartej o dedykowany system zarządzania treścią. Takie rozwiązanie gwarantuje Ci pełną dowolność w planowaniu grafiki strony oraz jej rozwiązań funkcjonalnych. Nasza praca będzie składała się z dwóch części: grafik ZOOM marketing stworzy dla Ciebie, na podstawie wcześniejszych ustaleń, dedykowaną grafikę/layout strony www. Po Twojej finalnej akceptacji grafiki, przejdziemy do programowania strony internetowej i jej wszystkich funkcjonalności.

Dedykowany system zarządzania treścią różni się od tańszego WordPressa przede wszystkim przejrzystością, przez co jest jeszcze łatwiejszy w zarządzaniu stroną i jej treścią. Dedykowany system zostanie uszyty na miarę Twoich potrzeb od podstaw. Warto także zaznaczyć, że system dedykowany jest stabilniejszy i bezpieczniejszy od popularnego WordPressa.

firmowe strony www zielona góra

Dedykowana grafika strony internetowej

Dedykowany system zarządzania stroną (CMS) uszyty na miarę

3.

Sklep internetowy

Sklep już od 2000 zł netto

Wyznajemy jedną, podstawową zasadę – Twój sklep musi sprzedawać. Zadbamy o to, aby sklep internetowy był jak najbardziej przyjazny w użytkowaniu i nie przeszkadzał Twoim klientom w dokonywaniu zakupów.

Twój sklep internetowy musi być przyjazny w obsłudze i kreatywny graficznie, ale nie zapomnimy także o Tobie i dostarczymy Ci system, który pozwoli w łatwy sposób zarządzać sklepem i zamówieniami. W zależności od szerokości Twojego asortymentu i wymagań, zaproponujemy bardziej rozbudowany system zarządzania sklepem PrestaShop lub prostszy i przyjazny WordPress. Zachęcamy do wypełnienia briefa, abyśmy mogli zaproponować optymalne rozwiązanie dla Twojego nowego sklepu internetowego

sklepy internetowe

Nowoczesny i responsywny design

Zaawansowane lub mniej skomplikowane systemy zarządzania sklepem

4.

Portal internetowy z rozbudowanymi funkcjonalnościami

Wycena indywidualna

Zarządzasz dużym portalem lub masz pomysł na nowy start-up? Dla nas nie ma ograniczeń w programowaniu i stworzymy każdą funkcjonalność o jakiej zamarzysz.

Nasza praca będzie podzielona na trzy etapy: najpierw dokładnie poznamy Twoje potrzeby i wspólnie przygotujemy specyfikację, następnie grafik ZOOM marketing przygotuje dedykowany layout Twojego nowego portalu i finalnie, po akceptacji przez Ciebie grafiki strony, przejdziemy do programowania strony oraz jej wszelkich funkcjonalności. Wyślij nam briefa i opisz swój pomysł oraz potrzeby!

budowa stron internetowych zielona góra

Ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia

Dedykowany layout graficzny oraz system zarządzania stroną internetową (CMS)