Falubaz Zielona Góra

falubaz zielona góra strona internetowa

ZOOM marketing jest twórcą aktualnego portalu internetowego Falubaz.com. Od wielu lat ZOOM studio jest oficjalnym realizatorem Falubaz TV. Zielonogórską drużynę sportową wspieramy także w kampaniach marketingowych online skierowanych w głównej mierze na sieć reklamową Google. 

Strona Internetowa Falubaz.com

Strona zielonogórskiego klubu żużlowego została stworzona na dedykowanym systemie zarządzania treścią. Witryna posiada rozbudowany moduł relacji live, która umożliwia bardzo proste zarządzanie relacją z poziomu murawy stadionu za pomocą smartfona. Strona, oprócz standardowych modułów jak slider, aktualności czy system zarządzania banerami reklamowymi oraz partnerami, posiada także moduł social media, który pobiera automatycznie posty dodawane przez klub lub zawodników w popularnych mediach społecznościowych. Portal Falubaz.com umożliwia łatwe oglądanie Flubaz TV i posiada wewnętrzne banery promujące artykułu z internetowego sklepu kibica klubu. Istotnym elementem funkcjonalnym strony internetowej Falubaz.com są rozbudowane statystyki zawodników oraz tabela ligowa.

Falubazowa strona zawiera także przyjazną galerię foto, która umożliwia przeglądanie zdjęć w wielu wygodnych dla użytkownika formach. Na stronie internetowej została także ukryta niespodzianka (tzw. easter egg), który pojawia się po kliknięciu w 7 mistrzowskich gwiazdek na górze strony.