Video i animacje reklamowe

Animacje reklamowe, filmy promocyjne, spoty reklamowe, animacje flash, infografiki, filmy instruktażowe

Specjalizujemy się w kreowaniu wizerunku firm, instytucji, wydarzeń, osób publicznych łącząc skuteczne metody i techniki multimedialne. Tworzymy kreatywne produkcje, odpowiadające współczesnym trendom w dziedzinie multimediów. Proces twórczy od konceptu, poprzez produkcję, kończąc na finalnej realizacji przeznaczonej na konkretny nośnik multimedialny.

VIDEO

SPOT REKLAMOWY

Krótki film reklamowy na potrzeby internetu, telewizji lokalnej oraz ogólnopolskiej. Wzbogacony animacjami, ścieżką dźwiękową, opcjonalnie głosem lektorskim.

FILM FIRMOWY

Poszerzona prezentacja firmy, instytucji w formie filmowej wzbogacona o animacje, ścieżkę dźwiękową oraz nagraniem lektorskim.

REKLAMA TV

Film reklamowy przeznaczony do emisji telewizyjnej. Przygotowany w odpowiednich formatach video według wytycznych każdej telewizji (lokalnej oraz ogólnopolskiej).

FILM EVENTOWY

Kreatywne filmy z szeroko rozumianych eventów (firmowe imprezy integracyjne, imprezy masowe). Film eventowy można wzbogacić głosem lektorskim, dynamiczną infografiką wzbogacającą finalną produkcję.

VIDEOANIMACJA

Połączenie techniki video z animacją, ze szczególnym naciskiem na dynamiczną grafikę, czyli animację.

FILM INSTRUKTAŻOWY

Produkcja video z dużym naciskiem na zastosowanie animowanych infografik doskonale sprawdzających się w tego typu produkcjach. Ukazanie w przejrzysty sposób danych czynności, które chcemy przedstawić za pomocą obrazu. Film instruktażowy często ma również charakter reklamowy. Za jego pomocą objaśniamy sposób zastosowania danego produktu, przy okazji reklamując konkretny produkt.

TELEDYSK

Kreatywna produkcja wideoklipów. Połączenie fabuły, efektów wizualnych, gry aktorskiej. Podejmujemy się produkcji teledysków dla każdego gatunku muzycznego.

SPOT SPOŁECZNY

Produkcja video ukazująca dany problem społeczny i możliwości jego rozwiązania. Przeważnie spoty społeczne powstają na zlecenie instytucji społecznych, publicznych, ale również coraz część podmiotów komercyjnych. W efekcie spot społeczny nabiera cech reklamowych.

Animacje

MOTION GRAPHIC

Produkcja dynamicznej grafiki (animacji), opcjonalnie z wykorzystaniem materiałów video. Obecnie jest to bardzo popularna forma przekazu ze względu na skuteczność oddziaływania ,dzięki możliwości zastosowaniu wielu technik edycyjnych. Finalna produkcja bardzo dobrze się sprawdza, gdy jest wzbogacona nagraniem lektorskim i dedykowanymi dla konkretnego projektu efektami dźwiękowymi.

ANIMOWANA PREZENTACJA MULTIMEDIALNA

Dynamiczna prezentacja multimedialna wykonana w technologii flash. Doskonale sprawdza się na publicznych wystąpieniach / prezentacjach, wykładach, konferencjach prasowych. Technologia flash daje nieograniczone możliwości formy przekazu, dlatego zdecydowanie korzystniej wypada na tle prezentacji wykonanej tradycyjnie w power poincie.

TELEBIM SPOT

Dynamiczne i krótkie animacje dedykowane na telebimy usytuowane w przestrzeni publicznej.

INFOGRAFIKA

Wizualizacja danych. Videoanimacja dedykowana jest szczególnie do ukazania konkretnych informacji, statystyk, danego zjawiska, problemu, faktu, produktu, trendów za pomocą liczb, krótkich sformułowań tekstowych itd. Finalna produkcja bardzo dobrze się sprawdza, gdy jest wzbogacona nagraniem lektorskim i dedykowanymi dla konkretnego projektu efektami dźwiękowymi.

TYPO ANIMATION

To bardzo ciekawa i coraz bardziej popularna forma przekazu, w której animujemy w kreatywny sposób tekst (pojedyncze słowa, ciągi zdań) celem ukazania konkretnej idei / treści. Finalna produkcja bardzo dobrze się sprawdza, gdy jest wzbogacona nagraniem lektorskim i dedykowanymi dla konkretnego projektu efektami dźwiękowymi.

WEB VIDEO

FILM INSTRUKTAŻOWY

Obecnie obserwujemy rosnący trend na zapotrzebowanie klientów na tego typu produkcje dedykowane na potrzeby stron internetowych. Jest to produkcja video z dużym naciskiem na zastosowanie animowanych infografik doskonale sprawdzających się w tego typu produkcjach. Ukazanie w przejrzysty sposób danych czynności, które chcemy przedstawić za pomocą obrazu. Film instruktażowy często ma również charakter reklamowy. Za jego pomocą objaśniamy sposób zastosowania danego produktu, przy okazji reklamując konkretny produkt.

ANIMACJA FLASH

Banery internetowe mające zastosowanie na stronach internetowych. Banery mogą być statyczne jak również dynamiczne (animacja).

Nasze przykładowe animacje reklamowe oraz video

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów